Twitter Gece Modu Özelliği Artık iOS’da!

0
633

Twitter‘da en beğenilen özelliklerden biri olan gece modu, geçen ay Android işletim sisteminde kullanılmaya başlamıştı. Yeni özellik artık iOS işletim sisteminde de kullanılabilecek.

Twitter yeni özellikleri ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. sosyal paylaşım sitesinin yeni özelliklerinden biri olan “Gece modu” geçtiğimiz ay Android işletim sistemi kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu.

Gece Modu iOS’a da Geldi

Android için kullanılan gece modu özelliği artık iOS için de kullanılabilecek. Bu yeni özellik sayesinde, karanlık ortamlarda gece modu devreye girecek ve Twitter sayfanızın gözünüzü yorması engellenecek.

Özelliğin kullanıma açılması ise oldukça kolay. Twitter profil sayfanıza girdikten sonra ekranda çıkan dişli ikonuna tıklayın ve açılan menüden gece modu özelliğini aktif edin.

Twitter, söz konusu özelliği kullanıma açmak için uzun zamandır uğraşıyordu. Bu uğraşların sonucunda iPhone telefon kullanıcıları için de  kullanım başlamış oldu. Gece modu özelliği, kullanıcıların oldukça fazla tercih ettiği özelliklerden birisi olarak biliniyor. Karanlık ortamlarda gözleri yormadan Twitter’da gezinmenin en kolay yolu olan gece modu özelliğini artık her telefondan kullanabileceksiniz.

(31)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER