Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

0
638
twitter-verified

Twitter bildiğiniz üzere uzun zamandır sosyal medya sektörünün içerisinde profesyonel olarak bulunuyor ve günümüzün en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olarak biliniyor. Sosyal medya konusunda bilinçli olan kişilerde bilirler. Twitter’da hesap onaylatma diye bir şey var. Peki bu Twitter hesap onaylatma işlemi nasıl yapılıyor?

Twitter veya başka bir sosyal medya üzerinde de bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere bu hesaplar onaylı hesaplar. Genellikle tanınmış kişilere, bilinir olan kişilere verilir. Twitter’da aynı şekilde hesap onayına izin veriyor ve bazı yöntemler sayesinde kendi hesabınızı onaylatabiliyorsunuz. Peki bunu yapmanın yolu nedir?

Twitter onaylanmış hesap başvurusu nasıl yapılır?

İşte sizlere bunun cevabı…

Profilinizin kesinlikle onaylanması için güvenilir bir profile sahip olmanız gerekiyor. Onaylı bir şekilde telefon numaranızın, e posta adresinizin, web sitenizin, doğum gününüzün girilmiş olması gerekiyor. Yoksa hiç bir şekilde bu doğrulama sayfasına ulaşamazsınız. Bu konuyla ilgili olarak rehber videoyu izleyebilirsiniz.

(56)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER