Ucuz iPhone 6C İçin Geri Sayım Başladı

0
1019
ucuz-iphone-6c

Gün geçmiyor ki akıllı cihaz üreten firmalardan yeni bir haber gelmesin. Son gelen haberler ise bu kez sektörün devi Apple firmasından geldi. Farklı ve özel ürünlerinin yanı sıra yüksek fiyatlar ile dikkatleri üzerine çeken iPhone telefonlar, şimdi daha farklı kullanıcılara ulaşmak amacı ile düşük fiyatlardan piyasaya çıkacağı son gelen haberler arasında. Piyasaya düşen son dedikodular ise uygun fiyatlı iPhone için 6C sürümünü işaret ediyorlar.

iPhone 6C Özellikleri

Zaman içinde çok daha net bilgilerin gelmesi beklenirken, yeni çıkacak iPhone 6C için birçok özellikten söz edilmekte. İşletim sisteminin A9 olması beklenen cihazın, ekran büyüklüğünün ise 4 inç olması bekleniyor. Bunun yanı sıra, 8 MP kamerası bulunacak telefon, 1642 mAh bataryalı olarak kullanıcılara sunulacak. Yine cihazın özellik olarak 2 GB RAM taşıyacağı ise kesin gelen bilgiler içinde yer almakta.

iPhone 6C Fiyatı

En son yenilik ise iPhone 6C için su geçirmezlik özelliğinin geliştirilmiş olması. Bu özellikte kesinlikle bu cihazları diğer ürünlerden biraz daha ayrı kılacaktır. Oldukça ince olacağı da tahmin edilen yeni nesil iPhone telefonların ise şuan piyasada olan ve 3 bin Türk Lirasına satılan cihazlardan biraz daha ucuz olması beklenmekte. Ortalama olarak yeni çıkacak cihazların 2 bin Türk Lirasında ülke pazarında alıcılara sunulması beklenmekte. Elbette bu şekilde fiyat düşüşü başta Samsung olmak üzere, birçok üreticinin de canını ciddi anlamda sıkacaktır.

iPhone 6C Ne Zaman Çıkacak

Telefon sektörünün başını çeken firmalardan olan Apple piyasadaki rekabetin en büyük olduğu süreçlerde çekinmeden elindeki kozları ortaya koyarak kalitesini her zaman göstermiştir. Bu yıl içinde çıkması beklenen modellerinin olduğu duyumlar arasında ancak iPhone 6C ne zaman çıkacak sorusunun net yanıtı ne yazık ki halen verilmiş değil.

(100)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER