Whatsapp Kullanıcılarını Kızdırdı!

0
654

Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, son güncellemesi ile getirdiği özellik nedeniyle tepki almaya başladı. Bilgilerin Facebook ile paylaşımı nasıl engellenebilir?

Whatsapp, dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bir program. Her güncellemesi ile yeni özellikleri de beraberinde getiren bu anlık mesajlaşma uygulaması kullanıcılarını hep mutlu etmeyi başardı. Ancak son gelen güncelleme, aynı etkiyi ne yazık ki yaratamadı.

Whatsapp Kullanıcıları Son Güncellemeden Rahatsız

Yeni bir güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkan Whatsapp, bu güncellemede sosyal medya devi Facebook ile bir anlaşma yaptı. Anlaşma kapsamında Whatapp hesaplarını açan kullanıcıların karşısına bir mesaj çıktı ve onaylanması istendi. Onaylayanların kişisel bilgileri otomatik olarak Facebook ile paylaşılmaya başladı.

Bu durumdan rahatsızlık duyan kullanıcılar tepki göstermeye başladı. Tepkiler kısa sürede büyümeye başlarken, herkes bu mesajdan nasıl kurtulacağını araştırıyor. Bizde sizin için yapmanız gereken yöntemleri araştırdık.

Android ve iOS İçin: Cep telefonunuz Android ya da iOS işletim sistemini kullanıyorsa izlemeniz gereken adımlar; Whatsapp Ayarlar>Hesap>Hesap Bilgilerimi Paylaş sekmesini kapatmak olacaktır.

 

(12)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER