Yeni Cihazı İle Karşınızda Samsung

0
581

Samsung yepyeni bir cihaz çıkarıyor. Samsung’un yeni Galaxy Note 7‘nin resmi olarak görücüye çıkacağı güne çok az bir zaman kaldı. Cihaz hakkında da gün geçtikçe büyük sızıntılar duyulmaya başlandı. Ünlü sızıntı kaynaklarından biri olan Steve Hemmerstoffer tarafınca en başta Nowhereelse.fr‘de paylaşılmış olan ayrıca da yeni görsel, cihaza dair olan çok detaylı bir görünüm de müşterilere sunuyor.
Sızıntı kapsamında ise Note 7’nin Samsung Galaxy S7 Edge cihazı ile benzer bir dış tasarıma sahip olacağı da kesinleşmiş gözüyle bakılıyor. Diğer yandan da yeni bir bilgi sızıntısı olarak cihazın ölçüsü 153.5 x 73.9 x 7.9 mm ve 168 gram da ağırlığı olacağı iddiaların arasında. Bu da Galaxy Note 5 cihazından az da olsa daha kalın ancak daha hafif olan bir modelle karşılaşacağımız anlamına da geliyor.
Note 7’ye verilen diğer özelliklerden ise kavisli ekran ve 5.7 inç QHD Super AMOLED ekran, 2.3 GHz sekiz çekirdekli olan işlemci, 4 GB kadar RAM, Android 6.0, 12 MP olan arka kamera, 5 MP olan ön kamera, USB-C girişi, parmak ile göz tarayıcısı, 3500 mAh kadar batarya, 64 GB da depolama alanı ve microSD kart desteği de diğer özelliklerin içerisinde.

(8)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER