YouTube Canlı Yayını Nasıl Yapılır?

0
928
youtube live stream

Günümüzün en profesyonel video paylaşım ortamlarından bir tanesi olan ve hiç şüphesiz günümüzün lider sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Youtube’da nasıl canlı yayın yapabiliriz? Bugün sizlere bu konu hakkında detaylı olarak bilgi sunumu yapacağız. Konuyu uzatmadan direk sizlere Youtube’da nasıl canlı yayın yapılır? Bunun anlatımını yapalım.

Youtube’da canlı yayın yapma hakkında iyi bir bilgiyle geniş izleyici kitlesine sahip olabilirsiniz. Zira Youtube’da anlık olarak milyarlarca kullanıcı video arıyor, video paylaşıyor veya başka bir şey yapıyor. Youtube üzerinde fenomen olmanız ve bir şeyleri kazanmanız anlık bir olay diyebiliriz yani bir anda Youtube sayesinde hayatınız değişebilir. Youtube’da canlı yayın yaparak para kazanabilirsiniz, takipçi kazanabilirsiniz veya izlenimlerinizi arttırabilirsiniz. Youtube’da eğer canlı yayın yapmak istiyorsanız aşağıda verilen rehber anlatımı uygulamayı deneyebilirsiniz.

Youtube’da canlı yayın yapabilmeniz için öncelikle bir kanala sahip olmanız gerekiyor ve bu kanalın onaylanmış olması gerekiyor. Ardından gerekli olan programları indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Bundan sonraki süreçte programın ayarlarını yapıp programa ”başlat” diyip canlı yayın özelliğini kullanabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde canlı yayına katılım sağlayanlar olacaktır ve bu sayede hızlı bir şekilde gelişmeye başlayacaksınızdır. Evet, daha fazla uzatmadan rehber niteliğinde bir video paylaşalım. Bu video sayesinde Youtube’da nasıl canlı yayın açılır hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

(139)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER