Youtube’dan Programsız Video İndirme?

0
710
Youtube'dan Programsız Nasıl Video İndirilir

Youtube günümüzün en büyük video içerik platformlarından bir tanesi. Hatta Dünya üzerinde en çok kullanılan ve herkes tarafından tercih edilen bir video platformu. Aynı zamanda Youtube geçtiğimiz senelerde Google tarafından satın alınarak tüm hizmetlerini Google’a devretti ve şuanda Google tarafından yönetilmekte. Birde bu ortam içerisinde bazen lazım oluyor yani video indirmek gerekiyor. Peki bu video indirme işlemini nasıl yapacağız?
Video indirme işlemi aslında çok basit. Herhangi bir siteye girip yazmanıza gerek yok veya herhangi bir program indirmenize de gerek yok. Direk Youtube üzerinden linkin üzerinde oynamak yaparak hızlı bir şekilde istediğiniz videoyu, istediğiniz şekilde indirebilirsiniz.

Youtube’dan Programsız Video İndirme?

Şöyle anlatalım;

  • https://www.youtube.com/watch?v=bw5pi9nUGJ8 diye bir video linki var değil mi? Bu linki aşağıdaki gibi çeviriyorsunuz;
  • https://www.ssyoutube.com/watch?v=bw5pi9nUGJ8 ve site sizi başka bir internet adresine yönlendiriliyor. “Youtube.com” yazan alanın başına “ss” ekliyorsunuz böylelikle direk o url nin yani videonun indirilme linkine sizi atıyor.

İşte bu internet adresi üzerinden istediğiniz şekilde videolarınızı indirebilirsiniz. İstediğiniz kalitede, istediğiniz formatta hizmet veren bu siteye hemen dediğimiz şekilde girebilir ve istediğiniz videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. Videoları; ”MP4, MP3” gibi formatlarda indirebiliyorken ”360p, 1080p, 720p” görüntü kalitesinde de indirmeye başlayabilirsiniz. Tabii her görüntü kalitesinde dosya boyutu değişecektir ve indirme süresi uzun sürecektir. Bu sitenin Youtube’a ait olduğu aşikar ve güvenilir bir internet sitesi olduğu bariz belli. Sizlerde bu internet sitesini kullanarak şimdi hemen Youtube videolarını indirmeye başlayabilirsiniz.

(102)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER